Apie mus

   „Eugenbus“ yra registruotas prekių ženklas, priklausantis UAB „Verslo alėja“.

   UAB „Verslo alėja“ - Europos naudotų autobusų rinkoje sėkmingai dirbanti įmonė. Mes esame sukaupę išskirtinę patirtį ir subūrę profesionalių darbuotojų komandą.

   Mūsų įmonės veiklos sritis – prekyba naudotais autobusais. Prekiaujame turistiniais, tarpmiestiniais, priemiestiniais ir miesto tipo autobusais. Bendradarbiaujame su Vokietijos, Belgijos, Prancūzijos, Olandijos ir Norvegijos valstybiniais autobusų parkais, turizmo įmonėmis, privačių vežėjų organizacijomis, statybų bendrovėmis. Mūsų partneriai taip pat yra ir gerai žinomi bei patikimi - autobusų centrai: „Neoman“, „Evobus“, „Volvo“, „VDL“ ir kt.

   Mūsų klientai - Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Bulgarijos, Čekijos ir Juodkalnijos autobusų parkai. Taip pat vežėjų įmonės, turistinių paslaugų įmonės, statybų bendrovės ir indvidualūs asmenys iš įvairių pasaulio šalių.

   Svarbiausias mūsų darbo principas - įsigilinti į kiekvieno kliento poreikius ir pasiūlyti optimalų sprendimo būdą. Didžiulį dėmesį skiriame nuolatiniam tobulėjimui, domimės ir diegiame naujoves. Visa tai leidžia mums teikti aukščiausios kokybės paslaugas, pelnyti patikimos įmonės vardą ir pagrįstai būti vertinamiems kaip vieni geriausių naudotų autobusų rinkos dalyvių.

   Gerbiamieji mūsų dabartiniai ir būsimi klientai,

   kviečiame Jus apsilankyti atnaujintoje „Eugenbus“ interneto svetainėje. Čia rasite nuolat atnaujinamą mūsų siūlomų transporto priemonių duomenų bazę, išsamius aprašymus ir nuotraukas.

UAB „Verslo alėja“ Visos teisės saugomos
Justiniškių g. 146-55, Vilnius Tel./Faks.: +370 5 2190010
Dizainas: JD Sprendimas: Pikselis